Szablony artystyczne - sklep internetowy z dużym katalogiemO nasKontaktyDostawaSzukajcie Wejdź
Szablony artystyczne - sklep internetowy z dużym katalogiemO nasKontaktyDostawaSzukajcie Wejdź

Pytania i odpowiedzi dotyczące szablonów

Questions about stencils Tutaj znajdziesz krótką listę najczęstszych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli masz jakieś inne pytania lub prośby, nie wahaj się z nami skontaktować - najszybszym sposobem jest formularz kontaktowy "Chciałbyś poprawić lub zapytać nas?" poniżej każdej strony. Nasz czas reakcji nie jest zbyt krótki, ale w większości przypadków wynosi mniej niż 24 godziny.

Jeśli wolisz, możesz do nas zadzwonić 022 230 4282.

Z czego wykonane są szablony? Nasze szablony są wielokrotnego użytku i wykonane z plastiku. Oferujemy dwa rodzaje szablonów - pierwszy z nich jest z cieńszego tworzywa sztucznego, ponieważ do pracy z farbą szablon musi być cienki i elastyczny. Drugi typ jest bardziej twardy i mniej elastyczny - przeznaczony jest do pracy z gipsem. Więcej szczegółów czytaj tutaj.

Gdzie można stosować szablony? Ogólnie - na każdej powierzchni. Najważniejszym pytaniem jest "jaką farbę wybrać do mojej powierzchni", ale nie chodzi tu o nasz produkt. Jeśli Twój obiekt nie jest płaski (jak walec - filar) to również jest w porządku, ponieważ plastik jest bardzo elastyczny. Jedyny problem jest wtedy, gdy Twój obiekt jest sferą - zakrzywioną w dwóch kierunkach. Nasze szablony są wielokrotnego użytku więc nie da się ich rozciągnąć lub skurczyć, nadać kształt kuli.

Czego potrzebujesz oprócz szablonu? Oczywiście farby i jakieś narzędzie do malowania - pędzel do szablonów, zwykła gąbka do naczyń lub tani wałek piankowy (przykład tutaj). Trzeba też zamocować szablon na powierzchni. Jeśli rozmiar jest mały, można trzymać szablon ręką. Ale w większości przypadków to nie wystarczy. Do zamocowania szablonu potrzebna jest prosta i tania taśma papierowa (taśma malarska) lub, w rzadkich przypadkach, klej w sprayu. Więcej na ten temat tutaj.

How to paint by stencils

Czy uda mi się, jeśli nie jestem dekoratorem? Zdecydowanie tak. Istnieje tylko kilka ważnych i prostych zasad, które zagwarantują Ci doskonały rezultat. Zasady te zostały wymienione w naszej instrukcji i będzie w pakiecie z twoimi szablonami.

Jaki rozmiar może mieć szablon? Każdy rozmiar, który potrzebujesz. Ale prawie nie jest możliwa praca z szablonem wielokrotnego użytku, jeśli jest on większy niż rozpiętość twoich ramion. Dlatego duże szablony dzielimy na części ze specjalnymi znakami wyrównania. Każdy taki szablon jest dostarczany z wydrukowaną instrukcją, jak go złożyć w całość. Więc wynik będzie łatwy do osiągnięcia.

A co jeśli pomyliłem się z wymiarami? Uważaj na rozmiary i zapytaj nas, jeśli masz jakieś drobne wątpliwości. Rozmiary dotyczą zawsze wielkości projektu, a nie szablonu z marginesami. W niektórych przypadkach rozmiar jest podany dla części obrazu lub powtórzenia wzoru i jest to zauważone na stronie produktu. Szablony wykonujemy indywidualnie dla każdego konkretnego zamówienia, dlatego zgodnie z naszą terminami i warunkami, brak możliwości zwrotu pieniędzy i zwrotu, jeśli jest to Twój błąd.

Jak szybko otrzymam moje zamówienie? To zależy od zamówienia. Musimy najpierw zrobić szablony, dla regularnych zamówień 3-5 szablonów trwa 1-2 dni robocze. Więcej szablonów potrzebuje więcej czasu. Pracowite sezony potrzebują więcej czasu. Więc proszę pytać nas, jeśli masz jakieś ograniczenia terminowe. Dostawa trwa 5-7 dni roboczych ale ten proces jest poza naszą kontrolą i nie możemy zagwarantować w 100%, że będzie tak jak obiecaliśmy. Numer śledzenia zostanie dostarczony.

Jak mogę zapłacić? We offer two payment options. Pierwsza opcja to płatność online za pośrednictwem systemu PayPal. Może to być Twoje saldo w tym systemie lub regularne płatności kartą plastikową. Druga opcja to płatność za fakturę za pośrednictwem Twojego banku. Możesz zapłacić w dowolnym dniu przed terminem płatności, ale nie zapomnij zapłacić w ogóle.

Czy mogę zapłacić po otrzymaniu zamówienia? Tak, możesz. Jeśli czas realizacji zamówienia jest niespodziewanie długi, a termin płatności faktury został osiągnięty, nie martw się i czekaj na przesyłkę.. Nigdy nie prosimy o zapłatę, jeśli dostawa opóźnia się. Jeśli jednak przesyłka zostanie dostarczona, a termin płatności minie, możemy przekazać Twoją fakturę do firmy windykacyjnej, co nie jest dobrą sytuacją. Jeśli więc jesteś osobą zapominalską, najlepszym rozwiązaniem będzie natychmiastowa płatność kartą.© 2006-2024 Projekt: Natali M.
Kodowanie: Aleks K.; Zawartość strony: Konsta A.