Szablony artystyczne - sklep internetowy z dużym katalogiemO nasKontaktyDostawaSzukajcie Wejdź
Szablony artystyczne - sklep internetowy z dużym katalogiemO nasKontaktyDostawaSzukajcie Wejdź

Czym jest sklep z szablonami i jak korzystać z naszych szablonów

KAAVAINMAAILMA OY - producent szablonów artystycznych zlokalizowany w Finlandii od 2011 roku. Jesteśmy małą rodzinną firmą, ale działamy w 7 krajach na całym świecie. Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej naszym partnerem jest JDG SzablonDeko / NIP 5223266051. Jesteśmy firmą o pełnym cyklu produkcyjnym - od opracowania projektów do produkcji szablonów w naszym zakładzie. Specjalizujemy się wyłącznie w szablonach i od 2006 roku współpracujemy z brytyjską firmą StencilKingdom UK - wykonaliśmy już ponad 100 000 szablonów. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i światowe standardy tworzyw sztucznych, aby stworzyć dla Ciebie świetnej jakości szablony - od 2006 roku żaden z naszych klientów nie napisał ani jednej negatywnej recenzji. Wypróbuj teraz bez żadnych wątpliwości, ponieważ nie prosimy o dokonanie przedpłaty (przynajmniej do momentu przekroczenia terminu płatności po otrzymaniu zamówienia). Zastrzegamy sobie prawo do żądania częściowej przedpłaty tylko przy zamówieniach powyżej 100 euro.

Tutaj można znaleźć krótkie FAQ dotyczące naszych produktów:

Z czego wykonane są twoje szablony? Szablony są wielokrotnego użytku, wykonane z tworzywa sztucznego i nadają się do stosowania ze wszystkimi farbami wodnymi (bezzapachowymi), jak również z większością farb rozpuszczalnikowych (o silnym zapachu). Farbę z szablonu można zmyć wodą lub rozpuszczalnikiem, który rozpuszcza farbę - acetonem, benzyną, benzyną lakową itp.

Gdzie mogę użyć twoich szablonów? Na każdym materiale - drewnie, cegle, betonie, tkaninie, plastiku i tak dalej. Najważniejsze, żeby zakupiona farba przylegała do tego materiału, ale to już pytanie do sprzedawcy farby. Szablon dobrze się zgina, ale nie rozciąga - dlatego można rysować na walcu, ale na piłce będzie trudno.

Klej w sprayu do szablonów

Czego jeszcze potrzebuję oprócz szablonu? Potrzebne będą farby, a także narzędzie do rysowania. Może to być zarówno specjalny pędzel do szablonów, jak i zwykła gąbka do mycia naczyń. Do malowania z efektem starożytności doskonale nadaje się włóczka ze starych szmat. A dla dużej powierzchni w jednym kolorze - najtańsza pianka malarska rolbest tool.

Czy muszę przykleić szablon? Szablony wielokrotnego użytku są bez warstwy klejącej, nie przykleja się. W większości przypadków nie trzeba go kleić - nie pomaga to przy wycieku farby. Wystarczy przymocować go za pomocą taśmy papierowej (maskującej). Jednak w przypadku malowania na suficie, lub gdy wzór zawiera duże zakrzywione spirale, potrzebny jest klej w sprayu. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady.

Co zrobić, żeby farba nie wyciekała pod szablon? Sekret doskonałej jakości rysunku szablonu jest bardzo prosty - farba na pędzlu lub wałku powinna być jak najmniejsza. Tylko wtedy farba nie będzie przeciekać pod szablonem. Jeśli przestrzegasz tej zasady, to szablon nie musi być przyklejony do ściany, a krawędzie wzoru będą ostre i piękne.

Ile razy można użyć szablonu? Teoretycznie ta liczba nie jest ograniczona. W praktyce szablon może pęknąć przy myciu, zwłaszcza jeśli wzór jest bardzo drobny lub farba bardzo szorstka. Zazwyczaj jednak pierwszy raz myjemy szablon po 5, a nawet 10 użyciach. Jeśli planujesz przemysłowe wykorzystanie szablonu, lepiej zamówić szablon typu "Gruby".

Co to jest szablon typu "Gruby"? Jest to szablon wykonany z twardszego tworzywa sztucznego i jest 1,5 razy grubszy od "Zwykły". Jest przeznaczony do tworzenia reliefowych wzorów z tynkiem. Nałóż grubą warstwę na szablon, usuń szablon - pozostanie reliefowy wzór. Grubość wzoru zależy tylko od grubości nałożonej warstwy tynku.

Jak szybko otrzymam moje zamówienie? Produkcja szablonów trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze. Jeśli zamówienie jest bardzo duże, więcej niż 10 szablonów, to ten okres może się wydłużyć. Dostawa pocztą trwa 5-7 dni roboczych i nie możemy kontrolować tego okresu. Jeśli masz jakieś wymagania co do czasu dostawy - napisz do nas o tym wcześniej.

Pozostało mi wiele pytań! To świetnie, uwielbiamy odpowiadać na Wasze pytania. Prosimy o korzystanie z dowolnego sposobu zadawania nam pytań - najlepszy i najszybszy jest e-mail. Rozmowa telefoniczna jest jeszcze szybsza, ale możliwa tylko w języku angielskim. Więc proszę użyć e-maili i pisanie w swoim języku, odpowiemy w ciągu 1 dnia, nawet jeśli są to wakacje.!© 2006-2024 Projekt: Natali M.
Kodowanie: Aleks K.; Zawartość strony: Konsta A.